Καλλιτεχνικές & Πολιτιστικές Δράσεις στην Κατασκήνωση της Καλάνδρας | Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Η Επιτροπή Κατασκήνωσης Καλάνδρας προγραμματίζει καλλιτεχνικές και πολιτιστικές δράσεις, οι οποίες θα λάβουν χώρα κατά την θερινή περίοδο του 2016, στις εγκαταστάσεις της κατασκήνωσης.

Καλούνται όσοι φοιτητές και φοιτήτριες συμμετέχουν σε ομάδες, ή ασχολούνται ατομικά με μουσική, θέατρο, φωτογραφία, χορό, graffiti, comics, κλπ. και ενδιαφέρονται να πάρουν μέρος στις δράσεις που θα διοργανωθούν, να δηλώσουν συμμετοχή, μέχρι την 10/4/2016 στην ηλεκτρονική διεύθυνση camping@auth.gr, προκειμένου να επιλεγούν οι προτάσεις που μπορούν να υλοποιηθούν στις υφιστάμενες εγκαταστάσεις της κατασκήνωσης.

Στη δήλωση συμμετοχής θα πρέπει να αναφέρονται  πληροφορίες, όπως το είδος της δράσης/ εκδήλωσης, το όνομα της ομάδας ή του συγκροτήματος (εφόσον πρόκειται για ομαδική προσπάθεια), το τηλέφωνο και το email επικοινωνίας, καθώς και φωτογραφικό, ηχητικό ή οπτικοακουστικό υλικό από προηγούμενες εκδηλώσεις.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με τον κ. Γιαντσελίδη Μιχάλη στο τηλέφωνο: 2310 995350.