Κλήρωση για συγκρότηση επιτροπών για τις ανάγκες της ΓΔΤΥΜ και του Τμ. Προμηθειών

Tην Πέμπτη 25-5-2017 και ώρα 09:30 πμ στο Τμήμα Διοίκησης θα πραγματοποιηθεί διαδικασία κλήρωσης μεταξύ των τεχνικών υπαλλήλων της Γενικής Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών και Μηχανοργάνωσης για την συγκρότηση επιτροπής:

• Οριστικής Παραλαβής του έργου με τίτλο «Αποκατάσταση όψεων κτιρίου της Σχολής Γεωπονίας, Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος καθώς και της βορειοδυτικής όψης του κτιρίου Διοίκησης του ΑΠΘ, αριθ. Σύμβασης 2961/12-10-2017, χρηματοδότηση: ΚΑΕ 2014ΣΕ54600062 του ΠΔΕ.
  • Προσωρινής Παραλαβής του έργου με τίτλο «Εργασίες συντήρησης χώρων σε κτίρια του ΑΠΘ – Α’ Φάση» αριθ. Σύμβασης 12/14, χρηματοδότηση: ΚΑΕ 2014ΣΕ54600062 ΠΔΕ.

Στη συνέχεια θα πραγματοποιηθεί κλήρωση μεταξύ των διοικητικών υπαλλήλων, ΕΤΕΠ και ΕΔΙΠ για την συγκρότηση επιτροπών:

• Αξιολόγησης Αποτελεσμάτων και
  • Αξιολόγησης Προδικαστικών Προσφυγών

του τακτικού επαναληπτικού ηλεκτρονικού διαγωνισμού αριθμ. 393/2017 που αφορά στην προμήθεια Η/Υ, Εκτυπωτών, Φωτοτυπικών Μηχανημάτων, Σαρωτών και λοιπού εξοπλισμού για τις ανάγκες της Κεντρικής Διοίκησης και Σχολών του ΑΠΘ.

ΑΠΟ  ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Α.Π.Θ.