Συνέδριο φοιτητριών και φοιτητών του Τομέα Παιδαγωγικής ΑΠΘ “Νέες Φωνές 4”

Συνέδριο «νέες φωνές 4»: οι φοιτήτριες και οι φοιτητές του ΠΜΣ του Τομέα Παιδαγωγικής της Φιλοσοφικής Σχολής παρουσιάζουν τις έρευνές τους.
9-10 Δεκεμβρίου 2016

Στόχος του συνεδρίου: να ανακοινώσουν οι φοιτήτριες και οι φοιτητές, μεταπτυχιακοί και υποψήφιοι διδάκτορες, τις εργασίες τους. Γίνονται δεκτές εργασίες που είναι υπό εκπόνηση ή και έχουν περατωθεί από το 2013 και εξής. Σκοπός του συνεδρίου είναι  να ασκηθούν οι φοιτήτριες και οι φοιτητές στην παρουσίαση των επιστημονικών τους εργασιών σε ένα ακαδημαϊκό κλίμα δημιουργικής συνεργασίας και ανταλλαγής απόψεων.

Το Συνέδριο μπορούν να παρακολουθήσουν όλοι οι νυν μεταπτυχιακοί και υποψήφιοι διδάκτορες και όσοι άλλοι το επιθυμούν.

Οργανωτική Επιτροπή:

Μάρω Δόικου, Επίκουρη Καθηγήτρια
Νατάσα Κεσίδου, Επίκουρη Καθηγήτρια
Ελένη Χοντολίδου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια

Συνδρομή 5€

Βεβαιώσεις θα δοθούν σε όσους κάνουν ανακοίνωση και σε όσους το παρακολουθήσουν, στο τέλος του διημέρου.