Κυνήγι Θησαυρού στο Α.Π.Θ.

Την Πέμπτη 25/05/2017, η ομάδα CoMvoS (Cooperation and Motivation of Students) διοργανώνει στα πλαίσια της Φοιτητικής Εβδομάδας του Α.Π.Θ. και σε συνεργασία με άλλες 4 εθελοντικές ομάδες του πανεπιστημίου ένα πολύ διαφορετικό και ανατρεπικό «Κυνήγι Θησαυρού στο ΑΠΘ». Οι συμμετέχοντες βρίσκονται στο έτος 3017 και θα πρέπει να βρούν τον τρόπο να σώσουν την ανθρωπότητα!
Το παιχνίδι αποτελείται από μία σειρά γρίφων και δοκιμασιών και έχει ως στόχο τη διασκέδαση αλλά και την ανάπτυξη της συνεργασίας μεταξύ των συμμετεχόντων. Είναι η τέταρτη φορά που η ομάδα CoMvoS διοργανώνει ένα Κυνήγι Θησαυρού για τη Φοιτητική Εβδομάδα. Στην περσινή επιτυχημένη εκδήλωση συμμετείχαν πάνω από 100 φοιτητές, που μέσα από τους ευφάνταστους γρίφους και τις απαιτητικές δοκιμασίες διασκέδασαν και γνώρισαν καλύτερα το πανεπιστήμιο τους.
Οι υπόλοιπες ομάδες είναι οι εξής:
ATP: Aristotle Team of Pharmacy
B.A.T. : Biology AUTH Team
IAESTE Thessaloniki
P.A.Th: Physicists Aristotle Thessaloniki
Το Κυνήγι Θησαυρού θα ξεκινήσει στο χώρο έξω από το Κυλικείο της Κεντρικής Βιβλιοθήκης στις 14:00.
Είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ η δήλωση συμμετοχής:
Οι ομάδες που θα δηλώνουν συμμετοχή θα λαμβάνουν email επιβεβαίωσης με τον αριθμό της ομάδας τους.
Λόγω περιορισμένου αριθμού συμμετοχών θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.