Κείμενο προκήρυξης
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ
Για την πλήρωση θέσεων καθηγητών
στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Τα παρακάτω Τμήματα του Πανεπιστημίου μας αποφάσισαν την προκήρυξη των εξής θέσεων καθηγητών:

ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (τηλ.Γραμματείας 2310997680 e-mail:info@chem.auth.gr)

- Μιας (1) θέσης καθηγητή στη βαθμίδα του καθηγητή πρώτης βαθμίδας με γνωστικό αντικείμενο «Γενική Χημική Τεχνολογία»

(κωδικός ανάρτησης στο ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ4038)

ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (τηλ.Γραμματείας 2310999211 e-mail:skmichai@auth.gr, gnikifor@auth.gr)

- Μιας (1) θέσης καθηγητή στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Παθολογία - Αρτηριακή Υπέρταση»

(κωδικός ανάρτησης στο ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ4040)

ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (τηλ.Γραμματείας 2310998250-60-70-80 e-mail:info@bio.auth.gr)

- Μιας (1) θέσης καθηγητή στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Βιολογία, Οικολογία και Συστηματική Ζωοπλαγκτικών Οργανισμών»

(κωδικός ανάρτησης στο ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ4042)

ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (τηλ.Γραμματείας 2310995206 e-mail:info@edlit.auth.gr, savaspap@edlit.auth.gr)

- Μιας (1) θέσης καθηγητή στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Συνεχιζόμενη Εκπαίδευση»

(κωδικός ανάρτησης στο ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ4043)

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται ηλεκτρονικά στο Πληροφοριακό Σύστημα “ΑΠΕΛΛΑ”(https:// apella .minedu.gov.gr) και κατατίθενται και σε ένα αντίτυπο σε έντυπη ή ηλεκτρονική μορφή στις Γραμματείες των παραπάνω Τμημάτων. Πληροφορίες στα αντίστοιχα τηλέφωνα και e-mail.

Πληροφορίες προκήρυξης

Τύπος θέσης:

Καθηγητή

ΦΕΚ:

1332/21-12-2017 τ.Γ΄

Τελική Ημερομηνία Υποβολής:

Παρασκευή, 2 Μάρτιος, 2018 (All day)
Πληροφορίες-επικοινωνία
Προέλευση Προκήρυξης

Μονάδα, υπομονάδα, τμήμα ή σχολή:

Συνημμένα αρχεία:

Υποβλήθηκε στις 10/01/2018 @ 12:18