Πρόχειρος επαναληπτικός διαγωνισμός (Αρ. 95/2016) ανοικτής διαδικασίας με τίτλο «Προμήθεια Αναλωσίμων Εκτυπωτών, Φαξ & Λοιπών Φωτοτυπικών Μηχ/των για τις ανάγκες της Πολυτεχνικής Σχολής του Α.Π.Θ.»

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΡ. 95/2016

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης προκηρύσσει πρόχειρο επαναληπτικό διαγωνισμό ανοικτής διαδικασίας με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή.

Περιγραφή: Αντικείμενο του έργου είναι η προμήθεια αναλωσίμων εκτυπωτών, φαξ & λοιπών φωτοτυπικών μηχ/των όπως αναφέρονται στο παράρτημα Δ΄ & Ε΄ της διακήρυξης αριθμ. 95/2016 για τις ανάγκες της Πολυτεχνικής Σχολής του  Α.Π.Θ. Διευκρινίζεται ότι, οι ποσότητες που αναγράφονται στο παράρτημα Ε’ είναι ενδεικτικές, και μπορούν να τροποποιηθούν στη διάρκεια της σύμβασης, εντός της αρχικής εγκεκριμένης δαπάνης.

Περισσότερες πληροφορίες για το διαγωνισμό δίνονται στα αρχεία της Προκήρυξης και της Διακήρυξης.