Διεθνής ηλεκτρονικός διαγωνισμός (Αρ. 358/2016) για την προμήθεια βιβλιογραφικών βάσεων δεδομένων και ηλεκτρονικών περιοδικών για τις ανάγκες των Βιβλιοθηκών του Α.Π.Θ., για το έτος 2016»

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης προκηρύσσει διεθνή ηλεκτρονικό διαγωνισμό ανοικτής διαδικασίας με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή.

Περιγραφή: Αντικείμενο του διαγωνισμού είναι η προμήθεια 34 Βιβλιογραφικών βάσεων δεδομένων και 133 τίτλων ηλεκτρονικών περιοδικών, για το έτος 2016, για τις ανάγκες της Κεντρικής Βιβλιοθήκης και των περιφερειακών βιβλιοθηκών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης.

Προϋπολογισμός: Ο συνολικός προϋπολογισμός ανέρχεται σε € 365.853,66 (χωρίς την αξία του Φ.Π.Α.)

Αναλυτικές πληροφορίες για το διαγωνισμό δίνονται στα συνημμένα αρχεία.