Ενημερωτικό Σεμινάριο για το Διοικητικό Προσωπικό με θέμα: «Ζητήματα φοιτητών – Επικοινωνία και υποστήριξη»

Αξιότιμα μέλη του  Α.Π.Θ,

Το Κέντρο Συμβουλευτικής και Ψυχολογικής Υποστήριξης  (ΚΕ.ΣΥ.Ψ.Υ) του Α.Π.Θ καλεί  το διοικητικό προσωπικό του Α.Π.Θ σε ενημερωτικό σεμινάριο, με θέμα «Ζητήματα φοιτητών- Επικοινωνία και υποστήριξη», το οποίο αφορά σε προβλήματα συμπεριφοράς και επικοινωνίας των φοιτητών/τριών, κατά την πανεπιστημιακή τους δράση και καθημερινότητα, αλλά και στις δυσκολίες που συναντάτε εσείς ως προς τη διαχείριση και αντιμετώπιση  των προβλημάτων που προκύπτουν σε κάθε περίπτωση.

Προκειμένου να εξασφαλιστεί η συμμετοχή όσο το δυνατόν περισσότερων υπαλλήλων του Α.Π.Θ., το ίδιο σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 6 Μαρτίου 2013 και επαναληπτικά  την Πέμπτη 7 Μαρτίου 2013, από 11:00 π.μ. έως 13:00 μ.μ., στην αίθουσα «Αχιλλέας Πανέτσος», στην Κτηνιατρική Σχολή του Α.Π.Θ.

Παρακαλούμε να δηλώσετε τη συμμετοχή σας (ονοματεπώνυμο, σχολή, ιδιότητα, τηλέφωνο επικοινωνίας και την ημερομηνία  προτίμησής σας) μέχρι 28/02/2013 στο e-mail:  kesypsy@auth.gr.

Για περαιτέρω πληροφορίες, καθημερινά 13:00-14:00 μ.μ., στα τηλέφωνα: 2310 992643, 992621.

Η Πρόεδρος της
Επιτροπής Ψυχολογικής Υποστήριξης Α.Π.Θ