Το εστιατόριο της φοιτητικής λέσχης παρατείνει τη λειτουργία του έως τις 12.07.2024 Αγαπητοί/Αγαπητές φοιτητές/φοιτήτριες, η διανομή του συσσιτίου θα πραγματοποιείται σύμφωνα με το παρακάτω ωράριο : Πρωινό : 8:30-10:00 / Μεσημεριανό : 12:00-16:00 / Δείπνο : 18:00-21:00 Το Πρωινό περιλαμβάνει καθημερινά: Ρόφημα (καφέ ή τσάι ή σοκολάτα) / Ομελέτα ή αυγό βραστό / Αλλαντικό (γαλοπούλα, … Συνεχίστε να διαβάζετε το Μενού Λέσχης.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί