Ημερίδα προς τιμήν του αείμνηστου Καθηγητή Κυπριανού Προδρομίδη με τίτλο: «Μελέτες Πολιτικής για την Ελληνική και Παγκόσμια Οικονομία»

Το Τμήμα Οικονομικής Επιστήμης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών σας προσκαλεί στην ημερίδα προς τιμήν του αείμνηστου Καθηγητή Κυπριανού Προδρομίδη με τίτλο: «Μελέτες Πολιτικής για την Ελληνική και Παγκόσμια Οικονομία», στις 8 Ιουνίου 2011, ώρα 14.00,  στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (Αμφιθέατρο Αντωνιάδου, Πατησίων 76).

Η παρουσία σας θα αποτελέσει ιδιαίτερη τιμή για μας.

Η  ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Νικόλαος Βέττας
Θεόδωρος Λιανός
Νικόλαος Μπαλτάς