Ημερίδα στο πλαίσιο του έργου «Ενίσχυση του ανθρώπινου ερευνητικού δυναμικού μέσω της υλοποίησης διδακτορικής έρευνας ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ ΙΙ – Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης»

Στα πλαίσια του έργου «Ενίσχυση του ανθρώπινου ερευνητικού δυναμικού μέσω της υλοποίησης διδακτορικής έρευνας ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ ΙΙ – Αριστοτελείου  Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης», πρόκειται να διεξαχθεί Ημερίδα στις 10/12/12 στο Κέντρο Διάδοσης Ερευνητικών Αποτελεσμάτων Α.Π.Θ., Νέο Κτήριο Επιτροπής Ερευνών .

Στην ημερίδα αυτή θα παρουσιασθεί μέρος ή και το σύνολο της ερευνητικής δουλειάς των υποψηφίων διδακτόρων σύμφωνα με το συνημμένο πρόγραμμα .

Η εκδήλωση θα είναι ανοιχτή έτσι ώστε να υπάρχει διάχυση των αποτελεσμάτων, αλλά και πληροφόρηση για το επιστημονικό έργο που συντελείται στο πανεπιστήμιο μας.