ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η Διεθνής Εταιρία Γαλλόφωνων Κοινωνιολόγων AISLF, η Διεθνής Εταιρία Κοινωνιολογίας ISA, η Σχολή Κοινωνικών, Ανθρωπιστικών Επιστημών και Τεχνών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, η Σχολή Οικονομικών και  Πολιτικών Επιστημών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, η Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Θεσσαλονίκης, το Γενικό Προξενείο της Γαλλίας και το Γαλλικό Ινστιτούτο στη Θεσσαλονίκη καθώς και ο Δήμος Θεσσαλονίκης σας προσκαλούν να συμμετάσχετε στο Διεθνές Συνέδριο «Αφηγήσεις της Κρίσης, Μύθοι και Πραγματικότητες της Σύγχρονης Κοινωνίας» που θα πραγματοποιηθεί στις 24 – 26 Ιουνίου του 2015, στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας και στο Α.Π.Θ., με επίσημες γλώσσες τα ελληνικά, τα γαλλικά και τα αγγλικά.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ