4η Συνάντηση Διαβούλευσης του Προγράμματος LIFE 09 ENV/GR000304 με τίτλο: «Αξιοποίηση των Ελαστικών Τέλους Ζωής στην Οδοποιία: Από τη θεωρία στην πράξη»

Τα Εργαστήρια του ΑΠΘ: (α) Μετάδοσης Θερμότητας και Περιβαλλοντικής Μηχανικής (Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών) και (β) Δομικών Υλικών (Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών), καθώς και το Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, σας προσκαλούν στην 4η συνάντηση διαβούλευσης του προγράμματος LIFE 09 ENV/GR000304 που θα λάβει χώρα στην Αίθουσα Συνεδριάσεων,  Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης, Πεδίον Άρεως, Βόλος στις 14 Μαΐου 2012 με τίτλο: «Αξιοποίηση των Ελαστικών Τέλους Ζωής στην Οδοποιία: Από τη θεωρία στην πράξη»

Για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση, καθώς και για να επιβεβαιώσετε τη συμμετοχή σας στη συνάντηση παρακαλώ επικοινωνήσετε με τον κ. Θεμιστοκλή Κασαμπαλή ή την κα Ματίνα Κοντογιάννη (website: www.roadtire.eu, e.mails: thekas@aix.meng.auth.gr, matina@aix.meng.auth.gr)