Εκδήλωση στο πλαίσιο της Παγκόσμιας Ημέρας κατά του AIDS

Το παράρτημα Θεσσαλονίκης της Επιστημονικής Εταιρείας Φοιτητών Ιατρικής Ελλάδας, παραμένοντας πιστό στους εκπαιδευτικούς του στόχους για συνεχή κατάρτιση, ενημέρωση και ευαισθητοποίηση των φοιτητών πάνω σε ιατρικά και κοινωνικά θέματα, , σας προσκαλεί στην ενημερωτική εκδήλωση που διοργανώνει την Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 2007 στην αίθουσα τελετών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και ώρα 19:00, στα πλαίσια της Παγκόσμιας Ημέρας AIDS. Την εκδήλωση θα ακολουθήσει δεξίωση.
Στην εκδήλωση συμμετέχουν με ομιλίες επί του θέματος οι:
-Θεόδωρος Οικονόμου, Αν. Καθ. Κοινωνιολογίας, Τμήμα Νομικών και Οικονομικών Επιστημών Α.Π.Θ
-Θεοφανώ Παπαζήση, Αν. Καθ. Αστικού Δικαίου, Τμήμα Νομικών και Οικονομικών Επιστημών Α.Π.Θ
-Θεόδωρος Δαρδαβέσης, Επικ. Καθ. Υγιεινής-Κοινωνικής Ιατρικής, Ιατρική Σχολή Α.Π.Θ
-Μιλτιάδης Βάντσος, Λέκτορας Θεολογικής Σχολής Α.Π.Θ

Με τιμή