Χριστουγεννιάτικο Παζάρι του Ινστιτούτου Νεοελληνικών Σπουδών -Ίδρυμα Μαν. Τριανταφυλλίδη

Το Ινστιτούτο Νεοελληνικών Σπουδών (Ίδρυμα Μ. Τριανταφυλλίδη) του Πανεπιστημίου μας διοργανώνει το ετήσιο ῾Χριστουγεννιάτικο Παζάρι῾ του την Τρίτη 18 και την Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου, από τις 10.00 έως τις 15.00, στο ισόγειο του Κτιρίου Διοίκησης.

Εκδόσεις του Ινστιτούτου θα προσφερθούν σε ειδικές τιμές σε όλα τα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας (καθηγητές, εργαζόμενους, φοιτητές).

Παράλληλα, και καθ᾽ όλη τη διάρκεια του παζαριού, θα λειτουργεί λαχειοφόρος αγορά-έκπληξη, στην οποία όλοι κερδίζουν. Τα δώρα που θα κληρωθούν είναι προσφορά των εργαζομένων στο Ινστιτούτο.

Μέρος των εσόδων θα διατεθεί σε σχολεία της Θεσσαλονίκης για την προσφορά πρωινού σε παιδιά.

Σας περιμένουμε!