Εκλογή Προέδρου Τμήματος Πολιτικών Επιστημών Α.Π.Θ.

Την Πέμπτη 25 Ιουνίου 2009, στις 09.00, στην αίθουσα Α΄ του Τμήματος Πολιτικών Επιστημών (ισόγειο κτιρίου Σχολής ΝΟΠΕ), θα συνέλθει το ειδικό  σώμα εκλεκτόρων για την εκλογή Προέδρου και Αναπληρωτή Προέδρου του Τμήματος Πολιτικών Επιστημών  της Σχολής Νομικών, Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών.
Σε περίπτωση μη απαρτίας, η συνεδρίαση θα επαναληφθεί την ίδια μέρα στις 09.30, στην ίδια αίθουσα.
Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί από ώρα 10.00 ως 15.00, σε δύο εκλογικά τμήματα, ως εξής:
Α΄ Εκλογικό Τμήμα, αίθουσα Α΄ Τμήματος Πολιτικών Επιστημών: μέλη ΔΕΠ του Τμήματος, μεταπτυχιακοί φοιτητές Α΄ και Β΄ επιπέδου σπουδών και προπτυχιακοί  φοιτητές τα επώνυμα των οποίων αρχίζουν από Α έως και Λ.
Β΄ Εκλογικό Τμήμα, αίθουσα Β΄ Τμήματος Πολιτικών Επιστημών: προπτυχιακοί  φοιτητές τα επώνυμα των οποίων αρχίζουν από Μ έως και Ω.

Τα μέλη του εκλεκτορικού σώματος οφείλουν να επιδεικνύουν: αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο και, εφόσον πρόκειται για φοιτητές, φοιτητική ταυτότητα ή βιβλιάριο σπουδών.
Παρακαλείσθε να πάρετε μέρος στη σχετική διαδικασία.

Με Εκτίμηση
Η Κοσμήτορας