Εκπαιδευτική Εκδρομή για τους αλλοδαπούς φοιτητές από την Επιτροπή Κοινωνικής Πολιτικής του ΑΠΘ/Educational trips for foreign students

Η Επιτροπή Κοινωνικής Πολιτικής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης,  διοργανώνει εκπαιδευτική εκδρομή για τους αλλοδαπούς φοιτητές του στις 16 Νοεμβρίου 2010. Προορισμός της εκδρομής θα είναι το Νυμφαίο Φλώρινας και κατόπιν επίσκεψη στο καταφύγιο της αρκούδας στο Περιβαλλοντικό Κέντρο Αρκτούρου.
Συμμετοχή μπορείτε να δηλώσετε στο γραφείο της Επιτροπής Κοινωνικής Πολιτικής απο την Παρασκευή 5 Νοεμβρίου έως και την Παρασκευή 12 Νοεμβρίου 2010, απο τις 8:00 έως και τις 14:00, είτε μέσω mail στο  ipaspala@phed.auth.gr
Περαιτέρω πληροφορίες κ. Ιωάννα Πασπάλα , 2310 995386

Αναχώρηση στις 16 Νοεμβρίου 2010
Ωρα αναχώρησης:    8:00 π.μ.

Τόπος αναχώρησης: μπροστά  από την Κεντρική Βιβλιοθήκη του Α.Π.Θ.
Επιστροφή στην πόλη της Θεσσαλονίκης το απόγευμα, ώρα κατά προσέγγιση 17:00

ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ
Δεν υπάρχει κόστος συμμετοχής στην εκδρομή

The Social Policy Committee of the Aristotle University of Thessaloniki organizes educational trips for foreign students on November 16, 2010. Destination of the trip will be Nymfaio Florina and then visit the lodge of the bear at the Environmental  Center Arcturos.
Participation can register at the office of the Social Policy Committee by Friday November 6,   through Friday November 12,  2010 between 8:00 and 14:00 or by email to ipaspala@phed.auth.gr
Further information mrs Ioanna Paspala, telephone number 2310 995386

Departure on November 16 2010
Time of departure: 8:00 am