Κάλεσμα για καθαρισμό της παραλίας στην Πανεπιστημιακή Κατασκήνωση Καλάνδρας

Αγαπητά μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας,

Η Κεντρική Επιτροπή Λειτουργίας Κατασκήνωσης Καλάνδρας και ο Δήμος Κασσάνδρας διοργανώνει, το Σάββατο 25 Ιουνίου 2011, καθαρισμό της παραλίας, που βρίσκεται μπροστά στην Πανεπιστημιακή Κατασκήνωση στο Ποσείδι Χαλκιδικής και σας καλεί να συνδράμετε στην προσπάθεια αυτή.

Οι ενδιαφερόμενοι (φοιτητές, μέλη ΔΕΠ, εργαζόμενοι) καλούνται να δηλώσουν συμμετοχή, μέχρι την Παρασκευή 24 Ιουνίου 2011, στη Γραμματεία του Αντιπρύτανη Οικονομικού Προγραμματισμού και Ανάπτυξης, τηλέφωνο 2310 996716.

Το λεωφορείο του Α.Π.Θ. που θα μεταφέρει τους εθελοντές στην Πανεπιστημιακή Κατασκήνωση, θα αναχωρήσει το Σάββατο 25 Ιουνίου και ώρα 9.00 π.μ. από το Κτίριο Διοίκησης ΑΠΘ.

Η εθελοντική προσφορά όλων δημιουργεί τις καλύτερες προϋποθέσεις για ένα ενεργό, συμμετοχικό και ανοιχτό προς την κοινωνία Πανεπιστήμιο.

Σας περιμένουμε όλους!

Το Πρυτανικό Συμβούλιο

Ιωάννης Α. Μυλόπουλος, Πρύτανης ΑΠΘ|
Ιωάννης Δ. Παντής, Αντιπρύτανης Οικονομικού Προγραμματισμού και Ανάπτυξης
Δέσπω Αθ. Λιάλιου, Αντιπρύτανις Ακαδημαϊκών Υποθέσεων και Προσωπικού
Σοφία Α. Κουίδου-Ανδρέου, Αντιπρύτανις Έρευνας

Για την Κεντρική Επιτροπή Λειτουργίας Κατασκήνωσης Καλάνδρας

Η Αναπληρωτής Πρόεδρος

Φανή Βαβύλη-Τσινίκα
Καθηγ. Τμ. Αρχιτεκτόνων Μηχ.