ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Θα ήταν μεγάλη μας τιμή και χαρά να παρευρεθείτε την Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022 και ώρα 9:00-13:30 στο 11ο Επιστημονικό Συνέδριο Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και στην παρουσίαση των μεταπτυχιακών προγραμμάτων του τμήματος Ιατρικής.
Θα συμμετέχουν τόσο φοιτητές, όσο και απόφοιτοι του κάθε προγράμματος, οι οποίοι θα μιλήσουν για τα προγράμματα που παρακολούθησαν και θα παρουσιάσουν τις διπλωματικές τους εργασίες.

Το 11ο Επιστημονικό Συνέδριο του Τμήματος Ιατρικής, θα πραγματοποιηθεί στις 9 – 12 Μαρτίου 2022,
στο Κέντρο Διάδοσης Ερευνητικών Αποτελεσμάτων ΑΠΘ (ΚΕ.Δ.Ε.Α), στη Θεσσαλονίκη (3ης Σεπτεμβρίου Πανεπιστημιούπολη).

Είστε ευπρόσδεκτοι να παρακολουθήσετε όλο το συνέδριο (με δωρεάν εγγραφή).

Το πρόγραμμα του συνεδρίου για όλο το 4ημερο θα ανακοινωθεί σύντομα στην ιστοσελίδα για όποιον ενδιαφέρεται.

Θα υπάρχουν πολλές εργασίες οι οποίες θα παρουσιαστούν από προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές.