Προσφορά του ΚΘΒΕ επιπλέον 200 (διακόσιων) δωρεάν θέσεων εισόδου προς όλες τις φοιτήτριες και τους φοιτητές του ΑΠΘ

Θεσσαλονίκη, 24 Φεβρουαρίου 2022

Κατόπιν εκδήλωσης μεγάλου ενδιαφέροντος εκ μέρους των φοιτητριών και των φοιτητών του ΑΠΘ για τις παραστάσειςτου ΚΘΒΕ, το τελευταίο προσφέρει 200 (διακόσιες) συνολικά θέσεις δωρεάν εισόδου στις παρακάτω παραστάσεις:

1. Προστάτες

Τετάρτη με Κυριακή (Τετάρτη & Κυριακή στις 19:00 – Πέμπτη, Παρασκευή & Σάββατο στις 21:00)
Μονή Λαζαριστών, Σκηνή Έως το Πάσχα

Μονή Λαζαριστών, Μικρό Θέατρο

*Για την κράτηση θέσεων οι ενδιαφερόμενες/οι θα πρέπει επικοινωνούν με τα Ταμεία του ΚΘΒΕ (τηλ. 2315200200).
**Για την είσοδο στην παράσταση απαιτείται η επίδειξη φοιτητικής ταυτότητας.

Η Πρόεδρος του ΔΣ του ΚΘΒΕ
Γιάννα Καρύμπαλη-Τσίπτσιου