Ημερίδα με τίτλο: Introducing English in the pre-primary education: The EAN Project

Ημερίδα για εκπαιδευτικούς και ΣΕΕ ΠΕ06 & ΠΕ60 με τίτλο Introducing English in the pre-primary education: The Project, πραγματοποιείται στο πλαίσιο των θεματικών εργαστηρίων του ISTAL 25, το Σάββατο 14 Μαΐου 2022 από τις 10.30 έως τις 20:30, στον Πύργο της Παιδαγωγικής Σχολής, Πανεπιστημιούπολη του ΑΠΘ, 3ης Σεπτεμβρίου.

Η ημερίδα υλοποιείται από το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης, στο πλαίσιο του Υποέργου 1 «Σχεδιασμός – Εποπτεία εφαρμογής του προγράμματος & δημιουργία επιμορφωτικού και εκπαιδευτικού υλικού», Πράξη «Επιμόρφωση Εκπαιδευτικών για την Εισαγωγή της Αγγλικής Γλώσσας στο Νηπιαγωγείο (ΕΑΝ)» με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5093563, Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση 2014-2020».

* Οι εγγραφές για την ημερίδα ΕΑΝ έχουν ήδη ολοκληρωθεί καθώς υπήρχε περιορισμός συμμετεχόντων (120).

Πληροφορίες για το πρόγραμμα ΕΑΝ (Εισαγωγή της Αγγλικής γλώσσας στο Νηπιαγωγείο) μπορείτε να δείτε εδώ