Παρουσίαση αποτελεσμάτων ερευνητικού προγράμματος Erasmus+‘Becoming a Digital Global Engineer’ BADGE

Την Τρίτη 24 Μαΐου και ώρα 10.30 π.μ. θα παρουσιαστούν τα πνευματικά προϊόντα του ερευνητικού προγράμματος Erasmus+ ‘Becoming a Digital Global EngineerBADGE με κωδικό ΕΛΚΕ 98339 και επιστημονικά υπεύθυνη για το ΑΠΘ τη Δρ. Βασιλεία Καζαμία.

Στο πρόγραμμα συμμετείχαν ενεργά 12 φοιτήτριες και φοιτητές από το Τμήμα Χημικών Μηχανικών του ΑΠΘ και από τα τμήματα Πληροφορικής και Mechatronics του Πανεπιστημίου Bjelovar University of Applied Sciences της Κροατίας.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην Παιδαγωγική Σχολή, αίθουσα «Λόγου και Τέχνης» και η γλώσσα εργασίας θα είναι η αγγλική.

Η παρουσία σας θα δώσει ιδιαίτερη χαρά στις φοιτήτριες και στους φοιτητές καθώς στους επιστημονικούς υπεύθυνους.

Με τιμή

Δρ. Βασιλεία Καζαμία