Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης καλεί όλους όσους ενδιαφέρονται να καταθέσουν προσφορά για την παροχή υπηρεσίας με τίτλο «Εργασίες τακτικής συντήρησης των αυτόματων συστημάτων πυρανίχνευσης σε διάφορες Σχολές του Α.Π.Θ.» με προϋπολογισμό 10.455,00 € (δέκα χιλιάδες τετρακόσια πενήντα πέντε ευρώ) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ και κριτήριο ενδιαφέροντος τη χαμηλότερη τιμή προσφοράς.

Προσφορές που δεν έχουν τιμές για τη συντήρηση όλων των αυτομάτων συστημάτων πυρανίχνευσης δεν θα γίνονται δεκτές.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πάρουν πληροφορίες και έντυπα για την υποβολή της προσφοράς από τη Γραμματεία της Γενικής Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών και Μηχανοργάνωσης του Α.Π.Θ. (κτίριο Διοίκησης «Κ. Καραθεοδωρή», γραφείο 816), τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από 10.00π.μ. – 13.00μ.μ. (Τηλέφωνα: Πληροφοριών 2310-991399, Τεχνικών Πληροφοριών 2310-991171, Υπεύθυνος: Θεοδόσιος Πεξαράς) ή από τη συνημμένη Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος και τα αρχεία με τον Προϋπολογισμό Μελέτης, τον Προϋπολογισμό Προσφοράς και την Τεχνική Περιγραφή.