Συμφωνική Ορχήστρα του ΑΠΘ – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για συμμετοχή

Η Συμφωνική Ορχήστρα του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, υπό την εποπτεία του Τμήματος Μουσικών Σπουδών ΑΠΘ και με Καλλιτεχνικό Διευθυντή και Διευθυντή Ορχήστρας τον Βλαδίμηρο Συμεωνίδη, Επίκουρο Καθηγητή Διεύθυνσης Μουσικών Συνόλων του Τμήματος Μουσικών Σπουδών ΑΠΘ, προσκαλεί, όσες κι όσους παίζετε όργανο συμφωνικής ορχήστρας και ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλη της ορχήστρας, να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας συμπληρώνοντας, τη φόρμα συμμετοχής που θα βρείτε παρακάτω.

Η συμπληρωμένη φόρμα προωθείται στον Κωνσταντίνο Κατσούλη, Υπεύθυνο Επικοινωνίας της Ορχήστρας, στο e-mail: katsoulk@mus.auth.gr

Οι πρόβες της Συμφωνικής Ορχήστρας ΑΠΘ γίνονται κάθε Δευτέρα από τις 19:00 μέχρι τις 22:00 στην Αίθουσα Τελετών του ΑΠΘ (Κτίριο Διοίκησης ΑΠΘ). Οι πρόβες του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 ξεκινούν τη Δευτέρα 02 Οκτωβρίου 2023.
Θα χαρούμε να γίνετε κι εσείς κομμάτι αυτής της όμορφης και δημιουργικής ομάδας!!!

Facebook: “Ορχήστρα Αριστοτελείου Πανεπιστημίου – Aristotle University Orchestra”