Συμμαχία EPICUR: Ερωτηματολόγιο για την κινητικότητα φοιτητριών και φοιτητών στο εξωτερικό

Αγαπητές φοιτήτριες, Αγαπητοί φοιτητές,

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο της συμμετοχής του στο Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο “EPICUR”, διεξάγει έρευνα με σκοπό τη χαρτογράφηση της κινητικότητας και των αναγκών για σπουδές στο εξωτερικό. Η έρευνα απευθύνεται σε φοιτήτριες και φοιτητές όλων των βαθμίδων (προπτυχιακούς, μεταπτυχιακούς και υποψήφιους διδάκτορες) των πανεπιστημίων της Συμμαχίας EPICUR.

Σας παρακαλούμε να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο που θα βρείτε αναρτημένο στο σύνδεσμο https://survey.auth.gr/index.php/858918?lang=en το οποίο είναι ανώνυμο, στην αγγλική γλώσσα και για τη συμπλήρωσή του απαιτούνται 5 – 10 λεπτά. Η συμμετοχή σας στην έρευνα είναι πολύ σημαντική αφού από τις απαντήσεις θα καθοριστεί ο σχεδιασμός προοπτικής κινητικότητας και σπουδών στην Ευρώπη.

Διάρκεια έρευνας: 20/6/2024 – 5/7/2024.

Με εκτίμηση,

Ο Επιστημονικά Υπεύθυνος του EPICUR