Παροχή υπηρεσίας με τίτλο «Υλοτομία-κλάδεμα δέντρων του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης»

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης καλεί όλους όσους ενδιαφέρονται να καταθέσουν προσφορά για την παροχή υπηρεσίας με τίτλο «Υλοτομία-κλάδεμα δέντρων του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης» με προϋπολογισμό 19.680,00€ (δεκαεννιά χιλιάδες εξακόσια ογδόντα ευρώ) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ και κριτήριο ενδιαφέροντος τη χαμηλότερη τιμή προσφοράς. Θα προτιμηθούν όσοι έχουν εμπειρία στη συγκεκριμένη εργασία η οποία θα αποδεικνύεται με βεβαίωση καλής εκτέλεσης εργασιών από Δημόσιο ή Ιδιωτικό φορέα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πάρουν πληροφορίες και έντυπα για την υποβολή της προσφοράς από τη Γραμματεία της Γενικής Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών και Μηχανοργάνωσης του Α.Π.Θ. (κτίριο Διοίκησης «Κ. Καραθεοδωρή», γραφείο 816), τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από 10.00π.μ. – 13.00μ.μ. (Τηλέφωνα: Πληροφοριών 2310-996819, Τεχνικών Πληροφοριών 2310-991136, Υπεύθυνη Βενετία Κούρτη) ή από τη συνημμένη Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος και τα αρχεία με την Έκθεση Αξιολόγησης,  την Τεχνική Έκθεση, τους Πίνακες Περιγραφής των προς Υλοτομία-Κλάδευση Δέντρων και το έντυπο για την Οικονομική Προσφορά.