Προμήθεια γραφικής ύλης και αναλωσίμων εκτυπωτών /φωτοααντιγραφικών μηχανημάτων για τη Νομική Σχολή ΑΠΘ

AΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

Πρόσκληση Eκδήλωσης ενδιαφέροντος

Προμήθεια γραφικής ύλης και αναλωσίμων εκτυπωτών /φωτοααντιγραφικών μηχανημάτων

για τη Νομική Σχολή ΑΠΘ

Η Νομική Σχολή ΑΠΘ καλεί όλους όσους ενδιαφέρονται να καταθέσουν προσφορά για την προμήθεια με τίτλο «Προμήθεια γραφικής ύλης και αναλώσιμων εκτυπωτών/φωτοαντιγραφικών μηχανημάτων » για τις ανάγκες της Σχολής, με προϋπολογισμό 9.989,00 € (εννέα χιλιάδες εννεακόσια ογδόντα εννέα ευρώ) συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και κριτήριο ενδιαφέροντος τη χαμηλότερη τιμή προσφοράς. Στον επισυναπτόμενο πίνακα φαίνονται τα είδη που  χρειάζεται η Σχολή.

Παρακαλούμε οι προσφορές να υποβληθούν εντός των επόμενων 10 ημερών στην  Γραμματεία της Επιτροπής Οικονομικών της Σχολής, Α. Παπάζη  (γραφείο 406 – 4ος όροφος κτιρίου Νομικής – τηλ.  2310 99 6608 – alpapazi@law.auth.gr  ) με προσδιορισμό της τιμής μονάδας κάθε είδους, καθώς και  του συνολικού ποσού για την ποσότητα που αναγράφεται" και σύμφωνα με την περιγραφή και τους όρους του ΠΙΝΑΚΑ.

Θεσσαλονίκη 18.9.2015