ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΗ ΑΝΤΛΙΑΣ ΙΟΝΤΩΝ (ION PUMP) ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟΥ ΔΙΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ KAI ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΗ ΑΝΤΛΙΑΣ ΙΟΝΤΩΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΤΟ ΥΠΑΡΧΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ ΤΥΠΟΥ JEM-2011 ΤΟΥ ΟΙΚΟΥ JEOL ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΤΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΑΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ, ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

Τεχνικές προδιαγραφές

• Αντλία ιόντων δυναμικότητας 150l/sec, 4 οδών πλήρης και έτοιμη να συνδεθεί στο ως άνω ηλεκτρονικό μικροσκόπιο, με όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για την σύνδεση της.
  • Η αντλία ιόντων πρέπει να είναι του ίδιου κατασκευαστικού οίκου JEOL ή να τεκμηριώνεται ότι είναι συμβατή με το ως άνω ηλεκτρονικό μικροσκόπιο.
  • Εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία της ανωτέρω αντλίας ιόντων και του ως άνω αναφερόμενου ηλεκτρονικού μικροσκοπίου, από εξειδικευμένο τεχνικό προσωπικό εξουσιοδοτημένο από τον κατασκευαστικό οίκο JEOL.

ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΙΜΗ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ 23% ΕΥΡΩ 19.990,00 (ΜΕ ΦΠΑ  ΕΥΡΩ 24587,70)

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

Κα ΦΙΛΟΜΗΛΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ, ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ