Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προμήθεια υπολογιστών/μηχανογραφικού εξοπλισμού και επίπλων/εξοπλισμού γραφείου

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης καλεί όσους ενδιαφέρονται να καταθέσουν προσφορά ή προσφορές για:

Α) προμήθεια ηλεκτρονικών υπολογιστών και λοιπού μηχανογραφικού εξοπλισμού, με κριτήριο ενδιαφέροντος τη χαμηλότερη τιμή προσφοράς.

Β) προμήθεια επιπλων και εξοπλισμού γραφείου με κριτήριο ενδιαφέροντος τη χαμηλότερη τιμή προσφοράς.

με συνολικό ύψος προϋπολογισμού 18.600 (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ), και καταληκτική ημερομηνία την Τρίτη 2/12/2014 και ώρα 11:00. Οι προσφορές θα πρέπει να ικανοποιούν ή να υπερκαλύπτουν συνολικά τις ανάγκες είτε του τμήματος α), είτε του τμήματος β), ή και των δύο τμημάτων της πρόσκλησης στο συνημμένο έγγραφο (pdf).

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πάρουν πληροφορίες για την υποβολή της προσφοράς από την Γραμματεία της Σχολής Θετικών Επιστημών του Α.Π.Θ., τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από 10.00π.μ. – 14.00μ.μ (Υπεύθυνος: Μασούρας Αστέριος, τηλ. 2310998040/2310998940 amasoura@auth.gr).

Η Προϊσταμένη της Γραμματείας της Κοσμητείας της Σχολής Θετικών Επιστημών,

Μαίρη Εκκλησιαρά – Ζήση