Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για παροχή υπηρεσίας σχετικά με την “Απόσυρση ειδών, υλικών και οργάνων από την αποθήκη του ΑΠΘ

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης καλεί όλους όσους ενδιαφέρονται να καταθέσουν προσφορά για την παροχή υπηρεσίας με τίτλο «Απόσυρση ειδών, υλικών και οργάνων στην αποθήκη του Α.Π.Θ. για το έτος 2015 και μέχρι του ποσού των 3.000 € (τρεις χιλιάδες ευρώ) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ και κριτήριο ενδιαφέροντος τη χαμηλότερη τιμή προσφοράς.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πάρουν πληροφορίες για την υποβολή της προσφοράς τους από το Τμήμα Περιουσίας του Α.Π.Θ. (κτίριο Διοίκησης «Κ. Καραθεοδωρή», γραφείο 208), τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από 10.00π.μ. – 13.00μ.μ. (Τηλέφωνα: Πληροφοριών 2310-997379) ή από την ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου.
Για τη συμμετοχή τους στη διαδικασία, οι ενδιαφερόμενοι οφείλουν να καταθέσουν το φάκελο με την προσφορά τους, με αίτηση, στο Γενικό Πρωτόκολλο του Α.Π.Θ. (1ος όροφος κτιρίου Διοίκησης «Κ. Καραθεοδωρή», Τ.Κ. 54124) μέχρι και την Παρασκευή 6-2-2015 και ώρα 13:00.