Ημερίδα με θέμα: “Διπλωματικές Εργασίες του ΔΠΜΣ στα Πληροφοριακά Συστήματα (2008-2009) και ερευνητικά έργα Επιχειρήσεων Πληροφορικής”

Το Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΠΜΣ) στα Πληροφοριακά Συστήματα (ΠΣ) του Πανεπιστημίου Μακεδονίας σας προσκαλεί στην Ημερίδα  με θέμα:
Διπλωματικές Εργασίες του ΔΠΜΣ στα Πληροφοριακά Συστήματα (2008-09) και Ερευνητικά Έργα Επιχειρήσεων Πληροφορικής, που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 20 Φεβρουαρίου 2009 και ώρες 10:00 – 16:30 στις αίθουσες Συνεδρίων και Τηλεκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, 1ος όροφος, Εγνατίας 156, Θεσσαλονίκη.

Η Ημερίδα απευθύνεται στην ερευνητική, ακαδημαϊκή και επιχειρηματική κοινότητα. Στην Ημερίδα θα παρουσιαστούν και θα συζητηθούν Διπλωματικές Εργασίες του ΔΠΜΣ στα Πληροφοριακά Συστήματα, 2008-09, καθώς και ερευνητικές δρστηριότητες εταιριών μελών του ΣΕΠΒΕ.