ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ: “2nd EMUNI Conference on Higher Education and Research”- Παράταση προθεσμίας υποβολής ανακοινώσεων 20 Αυγούστου 2009 αντί της 30ης Ιουνίου 2009.

Σας πληροφορούμε ότι στο πλαίσιο της συμμετοχής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου στο Euro Mediterranean University (EMUNI) θα πραγματοποιηθεί το “2nd EMUNI Conference on Higher Education and Research” στις 25-26 Σεπτεμβρίου 2009 στην Σλοβενία.
Το κύριο θέμα του συνεδρίου θα είναι: “Internationalisation and the role οf University networks” .

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την εγγραφή και υποβολή εργασιών μπορούν να αντλήσουν οι ενδιαφερόμενοι επισκεπτόμενοι από τον δικτυακό τόπο: http://www.he-r.emuni.si/

Σας πληροφορούμε ότι η καταληκτική ημερομηνία υποβολής εργασιών για το ανωτέρω συνέδριο είναι η 30η Ιουνίου 2009.

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι εφόσον δηλώσουν συμμετοχή ή υποβάλλουν εργασία να ενημερώσουν το Τμήμα Διεθνών Σχέσεων (κ. Μαρία Βλάχου, τηλέφωνο: 995170, e-mail: internat-rel@auth.gr)

Παράταση προθεσμίας υποβολής ανακοινώσεων 20 Αυγούστου 2009.

Ελένη Κωτσάκη
Προϊσταμένη του Τμήματος Διεθνών Σχέσεων