Παρουσίαση νέου αγωνιστικού μονοθέσιου της ομάδας «art» του Α.Π.Θ.

Η ομάδα formula SAE του ΑΠΘ «art» σας προσκαλεί στην εκδήλωση παρουσίασης του νέου αγωνιστικού μονοθέσιου της.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 23/6/2011, στις 18:00, στο αμφιθέατρο «Α. Τσιούμης» (ισόγειο πτέρυγας Τοπογράφων Μηχανικών) της Πολυτεχνικής Σχολής.
Την εκδήλωση θα τιμήσουν με την παρουσία τους ο Πρύτανης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, ο Κοσμήτορας της Πολυτεχνικής Σχολής ΑΠΘ και ο Πρόεδρος του Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ.

Στην εκδήλωση θα παρουσιαστεί η ομάδα και ο σχεδιασμός του οχήματος και θα λάβει χώρα επίδειξη του μονοθέσιου στο χώρο στάθμευσης της Πολυτεχνικής Σχολής. Θα ακολουθήσει μικρή δεξίωση.

Με εκτίμηση,
Ομάδα ART

Στοιχεία Επικοινωνίας:
Αρχηγός Ομάδας: Εμμανουήλ Φαντέλ, efantel@auth.gr & emmanouhlfantel@yahoo.com

Ακαδημαϊκοί Υπεύθυνοι:
Ντζιαχρήστος Λεωνίδας, Επ. Καθ. Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών, leon@auth,gr
Μιχαηλίδης Νικόλαος, Επ. Καθ. Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών, nmichail@eng.auth,gr