Τελετή αναγόρευσης του κ. Βλασίου Φειδά, Ομότιμου Καθηγητή του Τμήματος Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Ε.Κ.Π.Α., σε Επίτιμο Διδάκτορα του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Χριστιανικού Πολιτισμού Α.Π.Θ.

To Tμήμα Κοινωνικής Θεολογίας και Χριστιανικού Πολιτισμού της Θεολογικής Σχολής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, θα αναγορεύσει τον κ. Βλάσιο Φειδά, Ομότιμο Καθηγητή του Τμήματος Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Ε.Κ.Π.Α., σε Επίτιμο Διδάκτορά του, την Πέμπτη 26 Μαΐου 2022, στις 12.00, στην Αίθουσα Τελετών του Α.Π.Θ. (Κτίριο Διοίκησης Α.Π.Θ.).

Τον έπαινο προς τον Tιμώμενο θα εκφωνήσει ο Αναπληρωτής Καθηγητής του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Χριστιανικού Πολιτισμού του Α.Π.Θ., κ. Ιωάννης Μπάκας.

Προσεχώς θα αναρτηθούν η πρόσκληση και το πρόγραμμα της τελετής.