Η Φοιτητική Λέσχη για πρώτη φορά ανοιχτή για όλους την Παραμονή των Χριστουγέννων

Για πρώτη φορά φέτος, την παραμονή των Χριστουγέννων, η Φοιτητική Λέσχη του Α.Π.Θ. ανοίγει τις πόρτες της σε όλους και προσφέρει γεύμα αγάπης και εορταστική ατμόσφαιρα.

Το γεύμα αγάπης, που πραγματοποιείται με πρωτοβουλία των Πρυτανικών Αρχών,  θα προσφέρεται την Παρασκευή 24 Δεκεμβρίου 2010 και ώρες 12.00 με  15.00 ενώ την εκδήλωση θα πλαισιώσουν μουσικά η Ορχήστρα της Θεραπευτικής Κοινότητας “ΙΘΑΚΗ” και τα μουσικά σχήματα “Female” και “Trio risa band”.

Η εκδήλωση πραγματοποιείται με την ευγενική χορηγία του νέου Δήμαρχου Θεσσαλονίκης, Γιάννη Μπουτάρη και υποστηρίζεται από την ομάδα αστικού ακτιβισμού “Η Θεσσαλονίκη Αλλιώς”.