Λειτουργία νέων Συνεδριακών Αμφιθεάτρων στο Κέντρο Διάδοσης Ερευνητικών Αποτελεσμάτων (ΚΕΔΕΑ) ΑΠΘ

Το ΚΕΔΕΑ ΑΠΘ βρίσκεται επί της 3ης Σεπτεμβρίου μεταξύ της Φοιτητικής Λέσχης και του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου (κόκκινο κτίριο) και περιλαμβάνει τρία αμφιθέατρα χωρητικότητας 170, 153 και 125 θέσεων.

Τα αμφιθέατρα διατίθενται στα μέλη ΔΕΠ, τα Τμήματα και τις Σχολές του ΑΠΘ για τη διοργάνωση εκδηλώσεων (συνέδρια, ημερίδες, διαλέξεις, σεμινάρια, συμπόσια και ενημερωτικές συναντήσεις) μετά από σχετικό αίτημα στη Γραμματεία της Επιτροπής Ερευνών.

H συστηματική λειτουργία του Συνεδριακού Κέντρου θα ξεκινήσει μετά την 1η Μαΐου 2011.

Για θέματα διαθεσιμότητας των αμφιθεάτρων και περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον κ. Δημήτρη Κατσούρα, τηλ. 2310 994013, Εmail: Publicity@rc.auth.gr .

Με εκτίμηση,

Ιωάννης Α. Μυλόπουλος, Πρύτανης ΑΠΘ