Παράταση προθεσμίας υποβολής αιτήσεων για την Προκήρυξη διαγωνισμού για το σχεδιασμό γραφιστικού σχεδίου που θα τυπωθεί σε T-shirts της Πανεπιστημιακής Κατασκήνωσης Καλάνδρας Α.Π.Θ.

Παρατείνονται οι προθεσμίες υποβολής των αιτήσεων-εγγραφών, καθώς  και των τελικών προτάσεων για το διαγωνισμό «σχεδιασμός γραφιστικού σχεδίου που θα τυπωθεί σε T-shirts της Πανεπιστημιακής Κατασκήνωσης Καλάνδρας Α.Π.Θ.».

Η καταληκτική ημερομηνία υποβολής των αιτήσεων- εγγραφών είναι η 20η Μαΐου 2011 και των τελικών προτάσεων η 6η Ιουνίου 2011.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν τις αιτήσεις και τις προτάσεις τους, καθώς και τυχόν ερωτήσεις σχετικά με τους όρους του διαγωνισμού στη Γραμματεία της Επιτροπής Καλάνδρας, κ. Ιωάννα Δόντσιου, από τις 10.00 μέχρι τις 14.00 στον 1ο όροφο του κτιρίου Καραθεοδωρή (κτίριο Διοίκησης του Α.Π.Θ.), τηλ.: 2310-995350, e-mail: ioanna.dd85@hotmail.co.uk