Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος συμμετοχής στη Φοιτητική Εβδομάδα-Νοέμβριος 2009

Η Επιτροπή Φοιτητικής Εβδομάδας για τρίτη συνεχόμενη χρονιά διοργανώνει εκδηλώσεις για την πανεπιστημιακή κοινότητα του Α.Π.Θ. ενόψει του εορτασμού της Επετείου του Πολυτεχνείου το μήνα Νοέμβριο.
Κεντρική εκδήλωση της Φοιτητικής Εβδομάδας Νοεμβρίου 2009 θα αποτελέσει συναυλία στο χώρο της Αίθουσας Τελετών του Α.Π.Θ. το βράδυ της 17ης Νοεμβρίου 2009, φιλοδοξώντας για άλλη μια φορά η συμμετοχή να νικήσει τη βία και ο πολιτισμός την αδιαφορία. Παράλληλα θα διοργανωθούν εκδηλώσεις εικαστικές, μουσικές, θεατρικές και εκδηλώσεις κοινωνικού χαρακτήρα.
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν με τη γραμματεία της Φοιτητικής Εβδομάδας για πληροφορίες και προτάσεις μέχρι την Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2009.

Τηλέφωνα επικοινωνίας:
e-mail: fititikiweek@auth.gr