Προσφορά του ΚΘΒΕ 300 (τριακόσιων) δωρεάν θέσεων εισόδου προς όλες τις φοιτήτριες και τους φοιτητές του ΑΠΘ

Το ΚΘΒΕ, στο πλαίσιο της συνεργασίας του με το ΑΠΘ, προσφέρει στις φοιτήτριες και στους φοιτητές  όλων των Τμημάτων του ΑΠΘ 300 (τριακόσιες) συνολικά θέσεις δωρεάν εισόδου στις παρακάτω παραστάσεις:

1. Η δολοφονία του Μαρά
    Τετάρτη με Κυριακή (Τετάρτη & Κυριακή στις 19:00 – Πέμπτη, Παρασκευή & Σάββατο στις 21:00)
    ΕΜΣ, Σκηνή

2. Προστάτες
Μονή Λαζαριστών, Σκηνή

3. Ο Εφιάλτης του κυρίου Κάκου
Μονή Λαζαριστών, Μικρό Θέατρο, έως μέσα Μαρτίου

4. Το σπίτι της Μπερνάρντα Άλμπα
Τετάρτη με Κυριακή
(Τετάρτη & Κυριακή στις 19:00 – Πέμπτη, Παρασκευή & Σάββατο στις 21:00)
ΕΜΣ, Φουαγιέ

5. Η δεύτερη έκπληξη του έρωτα
Βασιλικό, Σκηνή

*Για την κράτηση θέσεων οι ενδιαφερόμενες/οι θα πρέπει επικοινωνούν με τα Ταμεία του ΚΘΒΕ (τηλ. 2315200200).
**Για την είσοδο στην παράσταση απαιτείται η επίδειξη φοιτητικής ταυτότητας.

Η Πρόεδρος του ΔΣ του ΚΘΒΕ
Γιάννα Καρύμπαλη-Τσίπτσιου