Συντάντηση αντιπροσωπίας απο το Πανεπιστήμιο Βουκουρεστίου της Ρουμανίας με την Αντιπρύτανη του ΑΠΘ, Καθηγήτρια Αθανασία Τσατσάκου

Συνάντηση με την Αντιπρύτανη του ΑΠΘ,καθηγήτρια Αθανασία Τσατσάκου είχε τη Δευτέρα 14 Μαϊου το πρωί, στην Πρυτανεία του ΑΠΘ, αντιπροσωπεία από το Πανεπιστήμιο Βουκουρεστίου της Ρουμανίας. Στη συνάντηση παρευρίσκονταν ο Κοσμήτορας τηςη Φιλοσοφικής Σχολής, Καθηγητής Φοίβος-Βασίλειος Γκικόπουλος και η εκπρόσωπος του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών, Αν.Καθηγήτρια Ευγενία Πετρίδου.Η αντιπροσωπεία του Πανεπιστημίου Βουκουρεστίου αποτελούνταν από την Κοσμήτορα της Σχολής Δημόσιας Διοίκησης και Business Administration, Καθηγήτρια Magda Platis, το Διευθυντή της Βιβλιοθήκης και του Τομέα Πληροφορικής της Φιλοσοφικής Σχολής, Καθηγητή Mircea Regneala και την Καθηγήτρια του Τμήματος Πληροφορικής Adina Berciu.