Δημόσιος μειοδοτικός διαγωνισμός (αρ. 341/2014) για τη μίσθωση ακινήτου για την κάλυψη των αναγκών ανασκαφής του Τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ  ΑΡ. 341/2014

ΤΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

προκηρύσσει δημόσιο μειοδοτικό διαγωνισμό για τη μίσθωση ακινήτου/ακινήτων, για έξι (6) έτη και με δυνατότητα παράτασης ακόμη έξι (6) ετών για την κάλυψη των αναγκών της πανεπιστημιακής ανασκαφής του Τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής του ΑΠΘ στην Τούμπα Θεσσαλονίκης.

Οι τεχνικές προδιαγραφές και τα ειδικά τεχνικά στοιχεία του κτιρίου αναφέρονται αναλυτικά στο τεύχος της διακήρυξης αρ. 341/2014, την οποία οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να εκτυπώνουν από το συνημμένο αρχείο ή να προμηθεύονται εναλλακτικά από το Τμήμα Προμηθειών του Α.Π.Θ., 3ος όροφος κτιρίου Κ. Καραθεοδωρή (Διοίκησης) όλες τις εργάσιμες ημέρες από  08.00 έως 13.00.