Διεθνής Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός Ανοικτής Διαδικασίας για την προμήθεια και παροχή υπηρεσίας για την τακτική (υποχρεωτική) συντήρηση, επίβλεψη και προγραμματισμένη επισκευή, των ογδόντα εννέα (89) ανελκυστήρων και ανυψωτικών μηχανημάτων του ΑΠΘ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΡ. 349

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης προκηρύσσει Διεθνή Δημόσιο Ηλεκτρονικό διαγωνισμό ανοικτής διαδικασίας, για την προμήθεια και παροχή υπηρεσίας για την τακτική (υποχρεωτική) συντήρηση, επίβλεψη και προγραμματισμένη επισκευή, των ογδόντα εννέα (89) ανελκυστήρων και ανυψωτικών μηχανημάτων που λειτουργούν εντός και εκτός Πανεπιστημιούπολης, για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους από την υπογραφή της Σύμβασης, όπως αναφέρεται στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α΄ και στο Παράρτημα Δ΄ (Τεχνική Περιγραφή) της παρούσας. Το κριτήριο κατακύρωσης του διαγωνισμού είναι η χαμηλότερη τιμή. Η χρονική διάρκεια του διαγωνισμού είναι για το χρονικό διάστημα ενός (1) έτους από την υπογραφή της Σύμβασης.

Αναλυτικές πληροφορίες για τον διαγωνισμό δίνονται στα συνημμένα αρχεία.