Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την παροχή υπηρεσίας με τίτλο «Επισκευή τριών (3) ψυκτικών μονάδων ΤRΑΝΕ τύπου ERTAB109 στη Σχολή Θετικών Επιστημών»

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης καλεί όλους όσους ενδιαφέρονται να καταθέσουν προσφορά για την παροχή υπηρεσίας με τίτλο «Επισκευή τριών (3) ψυκτικών μονάδων ΤRΑΝΕ τύπου ERTAB109 στη Σχολή Θετικών Επιστημών» με προϋπολογισμό 5.535,00 € (πέντε χιλιάδες πεντακόσια τριάντα πέντε ευρώ) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ και κριτήριο ενδιαφέροντος τη χαμηλότερη τιμή προσφοράς.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πάρουν πληροφορίες και έντυπα για την υποβολή της προσφοράς από τη Γραμματεία της Γενικής Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών και Μηχανοργάνωσης του Α.Π.Θ. (κτίριο Διοίκησης «Κ. Καραθεοδωρή», γραφείο 816), τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από 10.00π.μ. – 13.00μ.μ. (Τηλέφωνα: Πληροφοριών 2310-991399, Τεχνικών Πληροφοριών 2310-991171, Υπεύθυνος: Θεοδόσιος Πεξαράς).