Πρόχειρος ανοιχτός μειοδοτικός διαγωνισμός με τίτλο: «Προμήθεια και τοποθέτηση ενός υδραυλικού ανελκυστήρα οκτώ (8) ατόμων στο κέντρο περιβαλλοντικής και μοριακής υδροβιολογίας του Α.Π.Θ.»

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης προκηρύσσει πρόχειρο ανοιχτό μειοδοτικό διαγωνισμό, με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή, με τίτλο: «Προμήθεια και τοποθέτηση ενός υδραυλικού ανελκυστήρα οκτώ (8) ατόμων στο κέντρο περιβαλλοντικής και μοριακής υδροβιολογίας του Α.Π.Θ.», προϋπολογισμού 44.630,89 ευρώ συμπεριλαμβανομένου και του Φ.Π.Α.

Ο διαγωνισμός θα γίνει την 17 Φεβρουαρίου 2010, ημέρα Τετάρτη και ώρα 10:00 π.μ. στο Γραφείο Δημοπρασιών στο υπόγειο του κτιρίου Διοίκησης «Κ. Καραθεοδωρή» στην Πανεπιστημιούπολη.