Πρόχειρος μειοδοτικός διαγωνισμός με τίτλο «Επείγουσες εργασίες αποκατάστασης νοτιοδυτικής όψης (Α’ συγκρότημα) της Ιατρικής Σχολής του ΑΠΘ»

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΧΕΙΡΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΡΓΟY
(Αριθμ. 1Π/2015)

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης διακηρύσσει πρόχειρο μειοδοτικό διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου για το έργο με τίτλο «Επείγουσες εργασίες αποκατάστασης νοτιοδυτικής όψης (Α’ συγκρότημα) της Ιατρικής Σχολής του ΑΠΘ» και κριτήριο τη χαμηλότερη τιμή προσφοράς.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πάρουν πληροφορίες για την υποβολή προσφοράς στο διαγωνισμό από τη Γραμματεία της Γενικής Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών και Μηχανοργάνωσης του Α.Π.Θ. (κτίριο Διοίκησης «Κ. Καραθεοδωρή», γραφείο 816) τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από 10.00 π.μ.- 1.00 μ.μ. (Τηλέφωνα: Πληροφοριών 2310-991399, Τεχνικών Πληροφοριών 2310-996857) και τα συνημμένα αρχεία.